Apie mus

      UAB "GLASVEGA" – tai nuo 1998 metų Lietuvos rinkoje dirbanti įmonė, turinti labai didelę patirtį, profesionalią komandą ir didelius siekius.

      Mūsų pagrindinė veiklos sritis - įvairaus stiklo gaminių bei veidrodžių projektavimas, gamyba ir montavimas pagal klientų pageidavimus ir pateiktus matmenis.

      Čia rasite platų raštuotų stiklų asortimentą, įvairaus storio ir atspalvių  stiklo bei veidrodžių.

      Dėl aukštos kokybės įmonės paslaugos itin populiarios. Darbui naudojami modernūs įrengimai ir naujausios technologijos, garantuojančios nepriekaištingą kokybę ir tikslumą. Įmonės paslaugomis lieka patenkinti net ir patys išrankiausi klientai. Padedame profesionaliai įgyvendinti stiklo panaudojimo idėjas architektams ir interjero dizaineriams. Visada aukšta gaminių kokybė ir patraukli kaina nuo pat pradžių išlieka esminiais sekmės veiksniais.

      Šiuo metu UAB „GLASVEGA“ gali pasiūlyti visą kompleksą stiklo apdirbimo paslaugų: pjovimas, šlifavimas, poliravimas, facetavimas, gręžimas, frezavimas, grūdinimas, klijavimas, dažymas, smėliavimas, dekoravimas.

      Įmonė siūlo platų gaminių asortimenta: lentenelės, baldinės durelės, įvairiausių formų veidrodžiai, automobilinai veidrodžiai, langų ir šiltnamių stiklas, prekybinė įranga iš stiklo, berėmės grūdinto stiklo konstrukcijos, varstomos durys, stumdomos durys, durys staktose, vitrinos, fasadai, stogeliai, dušo kabinos, sulankstomos pertvaros, turėklai, dekoruoti stiklai tarp virtuvės baldų ir kiti gaminiai iš stiklo ir veidrodžių.Susisiekite su mumis


Reikia patarimo, pasiūlymo? O gal ieškote patikimo partnerio? Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau!